Duben 2015

Milostné trojúhelníky - komu fandím já?

19. dubna 2015 v 17:18 | Cookie |  Knížky

Milostné trojúhelníky jsou už tak ohrané (a to jak v knížkách tak ve filmech), že se docela divím, že mě to stále ještě baví. Napadlo mě sepsat pár knížek ve kterých se vyskytují milostné trojúhelníky a prozradit vám komu fandím já.

Začnu Selekcí. Maxon, Aspen a America. Musím se přiznat, že jsem si naprosto zamilovala Maxona takže za mě Maxon. Aspena jsem nikdy neměla moc ráda. Nakonec podle mě skončí America s Maxonem (není to spoiler, jenom můj názor) - příjde mi, že vlastně vždycky "vyhraje" (akjndj?!) ten, komu fandím. Smějící se Další knížka je Kouzlení. (Křídla, Kouzlení, Iluze, Osud). Já zatím skončila u Iluze takže nemám vůbec tušení s kým Laurel nakonec bude - každopádně se rozhoduje mezi Davidem a vílou (jak je sakra mužský rod od víly? :D Napadl mě vílák, ale..asi..ne.) Tamanim. Tady co si pamatuju žádného favorita nemám. Ale myslím, že kdybych se měla rozhodnout mezi těmito dvěma, asi vyberu Tamaniho. Teď se přesuneme k důvěrně známým Hunger games. Peeta, Hurikán a Katniss. Přiznám se, že ze začátku jsem fandila spíš Hurikánovi. Teď určitě Peeta.

Rudá jako rubín (série Drahokamy). Poprvé v tomto článku máme v trojúhelníku dvě holky - a to Gwendolyn, Charlotte a Gideona. Gwendolyn je hlavní hrdinkou a tak vás nejspíš nepřekvapí, že fandím právě jí. A i kdyby nebyla - Charlotte je s prominutím kráva. Dokonalý pár/sen/svět. Tady je to trošku složitější. Oba dva kluky mám vážně ráda a nechci aby ani jeden zůstal sám a zároveň chci aby byly oba dva s Cassiou. OmgggKřičící Teď se chystám na poslední díl a jsem vážně zvědavá jak to nakonec dopadne. I když si myslím, že Cassia skončí s Kyem. Což by mi nevadilo, ale chudák Xander. :/ Přesně takhle to mám ještě například ve Vampýrské akademii.

Myslím, že článek už je poměrně dlouhý takže pokračování příště? :D Kdybyste měli zájem o další díl určitě napište do komentářů, klidně i konkrétní knížku. Protože mě napadá dalších asi deset knížek a já vůbec nevím, co vybrat. :/
ahojLíbající