Únor 2015

Skvělé nápady aneb co radši nezkoušejte

6. února 2015 v 19:56 | Cookie |  Moje maličkost
Ano, ano s velikou radostí vám oznamuji, že tohle je teprve druhý článek v tomto roce. Každopádně doufám, že se vám bude líbit a nezapomeňte na komentář. :) (Jó, komentář vždycky potěší..) Dnes jsem si pro vás připravila trochu zvláštní téma - špatné nápady. A věřte mi, že bylo z čeho vybírat.

  • Nehoupejte se na smetáku. Tak tohle opravdu nedoporučuji. Ne jenom z toho důvodu, že se na smetáku vlastně ani pořádně houpat nedá, ale taky proto, že já to odnesla otřesem mozku a pořádným a dlouhým proslovem (dobře spíš jsem dostala pár facek jako bych to už neodnesla tím otřesem mozku). Pro vysvětlenou - když mi bylo asi 6? rozbila se nám houpačka a tak jsem se místo toho pohoupala na smetáku. No co, byl nejblíž.
  • Nechoďte strašit kamarády ve tři ráno. Tenhle nepěkný zážitek se mi stal když jsem byla u kamarádky. Spal u nich ještě jejího bráchy kamarád a my jsme se rozhodly, že je trochu postrašíme. Po několika hodinovém čekání než konečně usnou jsme si oblékly "kostýmy". Já šla za transformera (a neříkejte, že byste se nelekli!) a Áďa (to je ta kamarádka) za zloděje s klackem v ruce. Šly Plížily jsme se velice potichu (zakoply jsme o všechno možné i nemožné) ale bohužel nás Ádina mamka slyšela. A že jste šli jenom na záchod se v kostýmu transformera vysvětluje vážně blbě. Věřte mi.


  • Neberte fotbalistům jejich míče pro účely magického kroužku. Tak tohle si nejdřív pěkně rozmyslete, protože jak víme jedinou láskou těchto kluků je přeci fotbal. A když jim s kamarádama vezmete míč, protože vypadá přesně jako věštící koule moc nadšení z vás nebudou. Spíš vám vyzujou boty, hodí je někam do háje a o míč se budou prát a6 do posledních sil. Takže z toho vyplývá - pokud se fotbalista v blízkosti 1 000 metrů naštve...dejte se na útěk.

  • Nenatáčejte ice bucket challenge na terase v paneláku. A na závěr jedna rada do života! Kdo ještě nebyl zatagován do této challenge tak se nebojte i na vás jednou přijde. Pokud ale bydlíte v paneláku nebo jako v mém případě jste zrovna na návštěvě své babičky či jiného příbuzného radši ještě chvilku počkejte. Paneláková terasa totiž opravdu NENÍ zrovna ten nejlpší nápad. Má ice buckit challenge vypadala docela komicky, protože se na mě ze zadního okna díval nejen můj taťka ale i paní s pejskem. Asi minutu potom paní zdola začala křičet, že jsme jí pokropily prádlo. A ve výtahu mi dokonce dvakrát nějací lidi řekli "Jéžiš, ty jsi ta co na sebe lila na balkóně vodu! "