Listopad 2014

6 věcí, které bych chtěla umět

2. listopadu 2014 v 21:32 | Cookie |  Móda


Právě teď sedím u notebooku s hrníčkem čaje a sešitem zeměpisu. A říkám si, že bych mohla zase něco napsat. A tak zase něco píšu. Inspirovala jsem se projektem a rozhodla jsem se, že dneska to bude 5 věcí, které bych chtěla umět. Do komentářů určitě pište jakých 5 věcí byste chtěli umět vy, ráda si to přečtu. :)

Věc nebo spíš sport jaký bych chtěla hrozně umět je fotbal. A neříkám to proto, že bych tím nějak chtěla zaujmout kluky.. to fakt ne, ale tenhle sport se mi vždycky strašně líbil. Bylo by super kdybych se ho aspoň trochu naučila. Matika. Jo, tu bych vážně chtěla umět. Bohužel mi moc nejde. 3. věc, kterou bych chtěla umět je zpěv. Zpívám hrozně. :D Když jsem byla mladší tak jsem zpívala docela hezky, ale teď? Mým spolužákům doporučuji při hodinách hudebky jít co nejdál ode mně a nebo si koupit špunty do uší. :D Největší problém je, že mně zpěv hrozně baví i přesto, že mi nejde a tak se snažím zazpívat i ty nejvyšší tóny. Bohužel můj hlasový rozsah (nevím jak se tomu říká? :D) je asi od G1 po GIS1. :D 4. věc - chtěla bych umět číst myšlenky. Někdy sice není úplně nejlepší vědět, co si kdo myslí, ale i tak bych tuhle schopnost chtěla mít. Aspoň víte na čem jste. 5. věc - létání. To by chtěl asi skoro každý. :D I přesto, že se bojím výšek tak bych pro tuhle schopnost vraždila (ne to ne, neberte to moc vážně :D). A 6. a poslední věc je, že bych chtěla umět zastavit čas. Měla bych na všechno mnohem víc času a.. tak dál našlo by se určite hodně využití. :D Máte nějakou schopnost, kterou byste chtěli umět společnou se mnou? Pište do komentářů. :)

Hlášky z knížek 0.4 - Počátek

2. listopadu 2014 v 17:10 | Oxis-chan |  Knížky
Tahle knížka mě za začátku chytla, ale postupně mě začala strašně nudit:D Až posledních 100 stran se mi četlo dobře, nebylo tam moc zajímavých chvil, takže to bude akorát na jeden krátký článek:)

1. Když mi byly tři, dal mi strýček titána obrovského, protože si myslel, že je to dokonalý mazlíček. Jednou v noci mi utekl z terária a já ho našla o dva dny později - pod polštářem. Léta mi pak říkali, že ten vřískot slyšeli v Malé Cam úplně všichni.

2. Vždy sice hledali nejrůznější náhodné vady na mé mysli a charakteru a omezovali vnější vlivy, které by mě mohly rozptylovat od předurčené úlohy stát se vedoucí jejich týmu, ale přestava, že záměrně poruším jejich pravidla, je pro ně stejně nepředstavitelná, jako že na ně obrvený vodní prvok trepka zamává z mikroskopu, prohlásí, že už se nenechá dál pozorovat a odešel zpod sklíčka.

3. ,,Co po ní chcete?''zeptám se.
,,Pravdu, drahá Pio. Takovou pravdu, jakou jsme si ani nepředstavovali. Vedl jsem s doktorkou Fieldsovou fascinující rozhovor, zatímco jsi byla ve svém pokoji a než nás vyrušil tvůj přítel svými pokusy usmažit se na plotě.''